כשהתשוקה ליופי ואומנות משובצת בדמיון והשראה

ומטופחת באהבה בבית בו היהלומים הם חלק מהמשפחה,

התוצאה מרגשת ומרהיבה.

שמי ליאת ובר זליבנסקי, אמנית, יוצרת ומעצבת תכשיטי זהב ויהלומים.  את דרכי התחלתי באקדמיה, שם התמחיתי בהיסטוריה של האומנות ומוזיאולוגיה וזכיתי לעבוד באחד מאוספי האמנות הפרטיים הגדולים בארץ. בהמשך, עסקתי באדריכלות ובעיצוב פנים במשרד עצמאי המתמחה בתכנון חללים מסחריים ייחודיים.

כרעייתו של יהלומן חבר הבורסה ליהלומים, יצרן יהלומים, העוסק מזה 40 שנה באיתור יהלומים בכל רחבי העולם ומלווה אותם בכל שלבי העיבוד והליטוש, נחשפתי מקרוב לקסם הטמון ביהלומים. עד מהרה התאהבתי באומנות עיצוב התכשיטים, למדתי גמולוגיה והקמתי את WS Jewelry - תכשיטי ובר זליבנסקי.

unnamed.jpg
IMG_1393EDIY.jpg

הסטודיו של WS Jewelry

בית לעיצוב ויצירת תכשיטים

בלב תעשיית היהלומים הישראלית  

בסטודיו שלי, השוכן במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן, אני יוצרת עיצובים ייחודיים שמביאים לידי ביטוי את כל הידע ומקורות ההשראה שליקטתי לאורך השנים בתחומי האומנות השונים ומלווה אותך אישית בעיצוב התכשיט שלך, משלב הרעיון ועד הפרטים הקטנים ביותר.

כל תכשיט של WS Jewelry מיוצר בעבודת יד באיכות חסרת פשרות ואילו היהלומים הייחודיים המשובצים בתכשיטים מגיעים ישירות מהעסק המשפחתי, מיד ראשונה וללא מתווכים. כל יהלום נבחר על ידי, נבחן ע"י מיטב המומחים ומשובץ באופן מקצועי, כדי שהתכשיט הקלאסי, היוקרתי והייחודי שבחרת לעצמך, ילווה אותך לעד.

WS Jewelry

קולקציות עילית בזהב ויהלומים

לנשים שיודעות לזהות ולהעריך יוקרה ושלמות.

קולקציות העילית של WS Jewelry מיועדות לנשים כמוך שיודעות לזהות ולהעריך יופי, יוקרה ושלמות. כל קולקציה שוזרת בתוכה מוטיבים אומנותיים קלאסיים בזהב 18 קראט וביהלומים, מעולמות שונים ומתקופות שונות:

קולקציית הערבסק בהשראת האומנות המוסלמית, החמסה הגותית ששואבת השראה מחלונות הקתדרלות, קולקציית התחרה, קולקציית העלים, הקולקציה הגיאומטרית בסגנון הארט-דקו וקולקציית קז'ואל עם תכשיטים מכל הסגנונות, עשויי זהב 14 קראט.

בקולקציה הקלאסית תמצאי תכשיטים על-זמניים, בהם היהלום הוא המרכיב העיקרי. אשמח לעזור לך בבחירת היהלום המושלם עבורך. אם את מבקשת לעצמך תכשיט ייחודי משלך, תשמחי לדעת שאחד הדברים המרגשים ביותר עבורי הוא ליצור תכשיט בהתאמה אישית. יחד, ניקח רעיון וחזון, נהפוך אותם למציאות נוצצת ומרהיבה ונגשים לך את החלום!

13_edited.jpg